Nejlepší APPlikace pro tvůj android!

15. dubna 2013 v 15:00 | Luvre |  Články-other
Nejlepší APPlikace pro tvůj android!
Snažila jsem se udělat krátký seznam aplikací, které mám teď v mobilu, a které podle mě jsou hodně dobré J. Baví mě, jsou funkční, a na Google Obchod Play jsou bez problému k dostání zadara.
Začnu od nejoblíbenějších :D
1. Pou
Tak tahle hra je opravdu velmi oblíbená. Na Obchodu Play je hezký ten pátek dokonce na první příčce nejstahovanějších bezplacených aplikací! Je na principu tamagotchi. Staráš se o svého Poua a sleduješ, jak roste. Můžeš sledovat ale i jiné Pouy, a hrát si s nimi, např. s Pouy tvých přátel. Dáváš mu najíst, staráš se o jeho hygienu a spánek ale hlavně- hraješ s ním hry, díky kterým dostáváš peníze a ty si za ně můžeš koupit třeba i nějaké oblečení pro Poua.
2. Facebook
Aplikace Facebook vám umožní i v mobilu dělat to, co byste chtěli dělat normálně na počítači. Je rychlá, příliš se nezasekává, a má přehledné zobrazení. Můžete sledovat, co dělají vaši přátelé, sdílet aktualizací fotky a videa, chatovat, zasílat SMS, hrát hry a používat oblíbené aplikace.3. Viber
Je to aplikace, která vám umožní zdarma volat a posílat SMS uživatelům, kteří mají také tuto aplikaci. Nevýhodou je, že musíte být připojeni k internetu. A když někomu voláte, který zrovna není připojený, tak vás ani aplikace neupozorní, že ten dotyčný to jednoduše NEMŮŽE zvednout, ale nechá vás vytáčet, a vytáčet.

4. Subway Surfers
Tak tahle hra je moje druhá nejoblíbenější :D . Neříkám, že nejpoužívanější, to bych jí jinak dala na druhé místo.
Jedná se o to, že váš ,,panáček" (toho si můžete vybrat dle libosti sami, avšak musíte mít dostatek žetonů) se právě dopouštěl výtržnictví, a to sprejování vlaku :D. Celá hra je o tom, jak utíká před chlápkem, který si zřejmě říká policista, nevím. Sbíráte při tom žetonky, za které si později můžete koupit nějaké ,,prkno", které když použijete, tak máte jistotu, že dokud ,,neškobrtnete", nic se vám nestane. Cestou sbíráte různé věci a vymoženosti (překvapení), které se potom projeví, buď už ve hře, nebo až hra skončí. Zábavné na této aplikaci je to, že se pravidelně aktualizuje, a po každé aktualizaci hrajete v novém prostředí.

5. Angry Birds
Není to tak dlouho, co v Tv běžela reklama na T-mobile, jak "cizí" lidé vystřelují nějaké chlupaté ,,cosi" z praku, a to se snaží ,,rozmáznout" všechno co uvidí. Přesně o téhle hře mluvím. Já mám v mobilu Angry Birds Rio, a řeknu vám, že dost mě vytáčí, když ten ,,pták" (kterého samozřejmě ovládám já :D) nesejme všechny ty opice, které si mi potom geběj za moji neúspěšnost. Hra je to dobrá, ale nemyslím si, že je nějak poutavá..6. Fruit Ninja
V této hře se musíte snažit nasekat co nejvíce kusů ovoce, aniž by se vám podařilo rozseknout bombu! Snažte se udělat co nejvyšší skóre, a porovnat si ho tak s přáteli.
Tuhle hru hraju opravdu jen občas. Důvodem jsou krátké záseky, díky kterým potom je hra pomalá, a padá. Na mobil je to dobrá hra, ale myslím si, že je jako stvořená pro tablet.
7. Instagram
Tuto aplikaci používám téměř každý den . Vkládáte fotky, které můžete ihned upravit v editoru (moc velké iluze si o tom ale nedělejte, na úpravu fotek to je opravdu jen minimum J). Můžete sledovat různé profily, komentovat a ,,lajkovat" jim fotky, stejně, jako mohou oni vám. Navíc Instagram má i řada celebrit!
8. Hamburger
Ve stručnosti se jedná o tom, že vaříte ve fast foodu. Nic víc, jen to vaření. Když si dáte režim ,,kariéry", pracujete (vaříte) celých 12 měsíců. Mezi tím se vám odemykají nové přísady a pochutiny, které potom používáte. Měli byste si dát ale pozor, jaký limit vydělaných peněz musíte nejméně dosáhnout za jeden den vaší obsluhy.

9. Clouds & Sheep
Tahle hra mě po nainstalování úplně ohromila, dokonce tak, že jsem ji vydržela hrát jen měsíc :D. Jde tam o to, že se na pastvině (po dokončení levelu se pastviny mění) staráte o ovečky, dáváte jim najíst a napít, pořizujete jim nové věci, doplňky, hračky. Abyste ale něco pořídili-koupili, musíte mít dostatek hvězdiček. Ty získáte podle toho, jak jsou vaše ovečky dobře naladěné. Pokud nějaké ovečce chybí např. voda, nebo se otrávila muchomůrkou, může vám zemřít. Ovečkám můžete dávat i vlastní jména.
10. Anglicko-český offline slovník
No já nevím jak vám, ale mně to překládá i z češtiny do angličtiny :D. Tahle věc se podle mě vždycky hodí. Já vím- vy si řeknete, vždyť já mám v mobilu překladač už od samého začátku. To já taky. Ale všimli jste si vůbec, že když nemáte připojení k internetu, tak že vám nefunguje? Od toho výrobci vynalezli tuhle aplikaci J. Překládá vám i bez připojení k internetu. A mimochodem- existují ještě spousty překladačů nejen angličtiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama