Březen 2012

BTK App - alien wall (19.03.2012)

27. března 2012 v 17:22 | VerčaTHčka
imagebam.com
Tom: Dokázali jste to!!!
Právě jsme slyšel, že jste pro nás vyhráli první kolo "Music March Madness" !!! :) Moc děkujeme za vaši podporu! Teď je druhé kolo!!!
Eleonore: Ano!! Vyhráváme! Jste nejlepší kapela a my nejlepší fanoušci na světě! Jsem tak hrdá, že jsem Alien <3 Moc děkuju, kluci. Tím myslím, že jsem It-Alien, líbí se vám Itálie? :) Bydlím v Římě, musíte tady přijet na dovolenou! Můžu vám udělat těstoviny nebo pizzu :-D Doufám, že mi jednou odpovíte <3
Tom: @Eleonore: Díky! Ty jsi z Itálie? Itálii naprosto milujeme! Nemůžeme se dočkat, až se s novou desku vrátíme do této krásné země!! Řím je velmi pěkný...měli jsme tam úžasné koncerty!!!
Hard__Girl: @Tome, nechybí ti nová cena a ukázat všem, co vás nenávidí, že jste nejlepší? :-)
Tom: @Hard__Girl: Tahle doba přijde..;-) Těším se na to!!!
imagebam.com
Bill: Paul Cadden
...právě jsem našel úžasného umělce Paula Caddena. Vytvořá foto-realistické kresby s tolika detaily, že je těžké uvěřit tomu, že to nejsou fotky. Podívejte se a budete vědět, o čem mluvím! Opravdu působivé!!!!
Georgia C.: @Bille, je to opravdu působivé! Jak jsi ho našel? Dostal jsi doporučení? :)
Bill: @Georgia C.: ....dneska mi kamarád ukázal jeho obrazy a nemohl jsem tomu uvěřit!!! Něco takového jsem nikdy neviděl..
imagebam.com
Bill: Tom nakupuje
...Tom a já jsme dneska byli nakupovat tenisové vybavení! ... nějakou chvíli jsme nehráli, ale prostě jsme se připravili na první zápas, který je zítra :-)
Lithium: Bille, doufám, že vyhraješ :-D
Bill: @Lithium: Děkuju! Já taky doufám:-)
stephanie89: @Bille @Tome, myslela jsem, že chcete hrát golf!!!!! Co se stalo?? Tenis je cool sport, já mám ráda extrémní sporty jako horolezectví nebo surfování!!!
Bill: @stephanie89: Jo, já vím!!! Pořád chceme vyzkoušet golf, ale dneska jsme viděli věci na tenis, a nemohli jsme odolat :-) Slyšel jsem, že golf je docela složitý...a já jsem velmi velmi netrpělivý..


BTK App - alien wall (18.03.2012)

27. března 2012 v 17:21 | VerčaTHčka
imagebam.com
Bill: Nejlepší beatboxer! Ten kluk je úžasný!!!
Ale: @Bille, byl jsi včera opilý?? XD
Bill: @Ale: ...hahaha...ne, ale měli jsme zábavnou noc!!! Co ty?
Emily K.Berlin: Už jste zažili zemětřesení? :O bojíte se zemětřesení? Víte, v San Andreas se nachází zlom!
Bill: @Emily K.: Ještě tady nebylo žádné zemětřesení, ale každý mluví o nějakém velkém, což zní děsivě...uvidíme...když jsme byli v Chile, tak jsme jedno zažili. Bylo to zvláštní..
Clarissa: @Bille, máš rád tancování? Viděla jsem videa, když jsi byl v nějakém pořadu a začal jsi tančit a potom jsi byl stydlivý! Ale bylo to tak roztomilé, možná by jsi pro nás mohl zveřejnit video, jak tančíš? (:
Tom: @Clarissa: Tančí neustále ;) ...natočím to pro vás!!!
Molly Thomas: Pojedete na turné poté, co vydáte CD? Přijedete do Sacramenta???...prosím, odvětze mi :')
Tom: @Molly Thomas: Po vydání další desky určitě budeme hrát turné...budeme hrát v hodně městech po celém světě! Ale samozřejmě jsme ještě nic nestanovili...
C*Love: @Bille, četla jsem velmi krásný článek jménem "THE RESCUING HUG." Je to o nově narozených dvojčatech. Jedno zachránilo jejímu dvojčeti život. To miminko nemohlo přestat plakat, bez ohledu na to, co dělaly sestry nebo její rodiče. Je nemocná a je jisté, že umře. Zdravotní sestra porušila pravidlo a položila ji vedle její sestry. Starší dvojče se natáhlo a objalo její nemocnou sestru. Miminko bylo okamžitě klidné!!! Od toho okamžitku se rychle uzdravila. Teď je běžné položit dvojčata společně, protože budou růst zdravěji. Na jednovaječných dvojčatech je něco magického, že normální lidé tomu nemůžou rozumět. Myslím si, že hodně matek s plačícím miminkem by si přálo dvojče, aby ho uklidnilo!!! Myslela jsem si, že se ti tenhle krásný příběh bude líbit. Jestli chceš vidět fotku, můžeš si ji vygooglovat. Je to tak roztomilé!!
Tom: @C*Love: Wow!!!!! To je krásný příběh...Jako dvojče tomu naprosto rozumím! Určitě si to najdu na googlu...chci vidět fotky! Díky za sdílení!
imagebam.com
Tom: Měl jsem krátkou konverzaci
...s mým klukem! ;-) Vždycky poslouchá!!!
neorosifix: Jakým jazykem mluvíš s vašimi psy? Slyšela jsem, že kočky a psi komunikají telepatií. Souhlasíš? Už jsi takto zkusil s nimi mluvit?
Tom: @neorosifix: Rozumí němčině...je to chytrý kluk ;)
Daniela07: Awww co jsi mu říkal? Vypadá trochu zmateně haha, jako 'co to děláš, Tome o_O?'
Tom: @Daniela07: Mluvili jsme o autech
BTK App - alien wall (17.03.2012)

27. března 2012 v 17:15 | VerčaTHčka
imagebam.com
Tom: Déšť!!!
Už skoro 2 dny prší!!! Co děláte v deštivých sobotách?
Simona Jay: @Tome, v deštivé dny ráda hraju video hry nebo se dívám na filmy;) Právě jsem viděla "Nepřítel pod ochranou." Líbilo se mi to! Skvělý film!
Tom: @Simona Jay: Cool, miluju video hry! Jaká je tvoje oblíbená hra?
ZaraSG: Vzpomněla jsem si na můj úplně první koncert Tokio Hotel. Šla jsem na MTV Worldstage v Malajsii a strašně moc pršelo. Díky bohu, že to bylo zrušeno, já a moji přátelé jsme si vás nakonec velmi užili!
Tom: @ZaraSG: Ten den si taky pamatuju. Místní už přemýšleli o zrušení...ale nakonec jsme měli opravdu skvělý koncert! Díky, že jsme se dobře bavili...
Yulija: Odpočívám doma...pozvu přátele...ale jsem docela meteoropatická, takže v deštivých dnech se cítím trochu smutně, ospale a líně...co ty?
Tom: @Yulija: U mě je to stejné... ospalý a líný! Ale později udělám nějakou práci ve studiu!
imagebam.com
Bill: Zvláštní vegetariánský guláš..
...Tom a já jsme tohle měli na oběd! Vypadá to jako maso a taky to tak chutná, ale ve skutečnosti je to vegetariánské:-)
chacky: nemám ponětí, jak se to vařilo xD bylo to dobré??
Bill: @chacky: Jo! Bylo to opravdu dobré. Chutná to jako pravé maso...
Tha: @Dvojčata, mám otázku, která se týká vegetariánů...chtěla bych to zkusti, protože je to zdravé a tak...ale nevím, jak začít...zkoušela jsem to předtím, ale nebyla jsem jediná, která v domě vařila, takže to bylo těžké, ale teď žiju sama, takže je jednodušší to zkusit, víte... máte nějaké rady? Jak jste začali vy?
Tom: @Tha: My jsme se stali vegetariány ze dne na den! Pokud to opravdu chceš, měla by jsi začít hned teď, aniž by jsi o tom přemýšlela...prostě jez to, co máš ráda jen masa ;)
imagebam.com
Bill: Noc venku!!!
Tom a já jsme připraveni na zábavnou noc venku v LA!!! Všem přejeme dobrou noc!!!


BTK App - photos #14

27. března 2012 v 17:14 | VerčaTHčka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
foto 1 - "Tom: Georch na svém prvním letu...opravdu úžasné ;-)"
foto 2 - "Tom: Studio..."
foto 3 - "Bill: Geisha..."
foto 4 - "Bill: Tomova krásná kresba :-) ...ani v zákulisí si Tom nepřestal dělat srandu z Georga..."
foto 5 - "Tom: Apocalypto. Doufám, že každý viděl tento film! Je úžasný..."
foto 6 - "Bill: Chození v mých botách...Gustav a Georg si vyzkoušeli můj outfit...Podívejte se na fotku Gustava, který se pokouší chodit v mých botách :-)"
foto 7 - "Tom: Zamilova jsem se prvního dne, co jsem ho viděl..."
foto 8 - "Bill: Georg...Všichni jste to chtěli vidět...takže tady máte!!! Georg si vyzkoušel můj outfit na červený koberec...Jak se vám líbí? :-)
foto 9 - "Bill: Behind the scenes part VII..."
foto 10 - "Bill: Dobré časy!!!...minulou noc jsme se skvěle bavili ve "spare room"! Hádejte, kdo byl bowlingový král?"
foto 11 - "Tom: Dovolená...jaké je vaše oblíbené místo pro dovolenou...?"
foto 12 - "Tom: Abbey Simon. Dnes jsem šel na vystoupení pianisty Abbey Simona...bylo to úplně jiné v porovnání se všemi jinými koncerty, na kterých jsem předtím byl ;)"
foto 13 - "Tom: Příroda....není to velký vodopoád, ale jinak je krásný!"
foto 14 - "Bill: Obloha. Právě jsme se vrátili z podního obědu...podívejte se na tenhle krásný výhled, který jsme měli..."
foto 15 - "Tom: Peru. Bill během soundchecku v Peru!"
foto 16 - "Bill: Tom na nočním nákupu...podívejte se na Toma během našeho nočního nákupu před 2 dny..."
foto 17 - "Bill: Žlutá opice-medvěd!!!???...podívejte se na nového, zvláštního kamaráda našich psů. Dneska jsem ho koupili a je to jejich absolutně nejoblíbenější nová hračka:-)..."
foto 18 - "Bill: Zvláštní, vegetariánský guláš...Tom a já jsme tohle měli na oběd! Vypadá to jako maso a taky to tak chutná, ale ve skutečnosti je to vegetariánské:-)"

BTK App - alien wall (16.03.2012)

27. března 2012 v 17:11 | VerčaTHčka
imagebam.com
Tom: 10 let? Cože?
Lel: Do prdele, vzal mi dech! Mohla bych zkusit navždy hrát Rette Mich a cítít se jako šéf pokaždé, co bych uspěla, ale navždy bych sledovala tohoto malého génia, jak se svojí kytarou vytváří úžasný zvuk!! @Tom: Jsi ohromený? Chtěl by ses s ním setkat, aby sis s ním mohl trochu zahrát?
Tom: @Lel: Ano, jsem naprosto ohromený! Ten kluk je úžasný... představ si ho za 10 let! Každého porazí! ;) Možná se ho zeptám, jestli by se k nám připojil na podiu na jeden song během našeho příštího turné;)
imagebam.com
Bill: Žlutá opice-medvěd!!!???
...podívejte se na nového, zvláštního kamaráda našich psů. Dneska jsem ho koupili a je to jejich absolutně nejoblíbenější nová hračka:-)...
Diana Medina: hahahaha! To je srandovní! Ta fotka mě rozesmála! Mému psovi pořád kupuju hračky:-) Ale on je obvykle za den zničí! jak se máte?
Bill: @Siana Medina: ... u nás je to stejné.... hlavně kvůli tomu, že máme čtyři psy, takže každý si s tím chce hrát... asi vydrží maximálně 2 hodiny!!!
Amanda Heneks:@Bille, za dva dny budu poprvé zpívat v baru. Budu zpívat "World behind my wall." Jsem opravdu nervózní...Máš nějaké rady? Bylo by opravdu milé slyšet radu radu od tebe! Díky:3
Bill: @Amanda Heneks: Wow! Jak vzrušující:-) Přeju ti hodně štěstí!!! Nebuď příliš nervózní. Snaž si to užít, song a podium. Jsem si jistý, že nepotřebuješ žádnou radu...poslouchej svůj vnitřní hlas a zpívej si svým vlastním způsobem, způsobem, který je pro tebe pohodlný!!! Bav se :-)
Janette R.: Ta opice je tak roztomilá :-) @Tome @Bille, vy máte 4 psy? Nebo máte víc zvířat?
Tom: @Janette R.: Jen 4 psy! To je dost práce! Je to jako mít děti a 4 je vážné číslo!;)


BTK App - Tom: 10 let? Cože?

27. března 2012 v 17:09 | VerčaTHčka


BTK App - alien wall (15.03.2012)

27. března 2012 v 17:07 | VerčaTHčka
imagebam.com
Tom: Právě jsem si zničil mobil
...musím si koupit nový :(
Iris Michelle: @Tome, co se stalo??? To se utopil? Vztek? Nebo psi?? Ten můj mi pohryzal iPod!!! Teď mám pořád u sebe iPhone! :-/
Tom: @Iris Michelle: Prostě mi vypadl z kapsy na zem! Teď je po něm! Ale pořád mám všechny fotky!
Emeliine: @Tom: nemáš štěstí, chudák telefon...jsi nešikovný? Místo nákupu nového ukradni Billův mobil, tak aspoň ušetříš ;-) Omlouvám se za moji angličtinu)
Tom: @Emeliine: Haha;) Dobrý nápad! Udělám to!!!
Nutella: Ahoj Tome :) dneska mám narozeniny. Je mi 18 :D Byl by to úžasný dárek, kdybys mi popřál.
Tom: @Nutella: Všechno nejlepší!!! Jaký máš plán na dnešek? Přeju ti skvělou zábavu bez ohledu na to, co děláš! Jen to nejlepší!!!
imagebam.com
Bill: David po návštěvě zubaře

ChrissyBösche: Hahahaha...:)... staré, ale zlaté. David je tak roztomilý... <3 Nikdy jsem neviděla osobu, která by byla po návštěvě zubaře tak hlasitá!! Viděli jsi někoho???
Bill: @ChrissyBöshe: ...hahaha...Ne! Ani jsem nevěděl, že je tohle možné! Příště se zeptám mého zubaře, protože chci to samé!!!
alice-aris: @Bille, půjdeš na Burning Man?? Měl by jsi JÍT!! Můžeš něco změnit a získat inspiraci. Je to pro tebe dobré. Opravdu si to myslím:)
Bill: @alice-aris: Ano, myslím si, že tento rok půjdu na Burning Man. Opravdu chci jít! Někteří přátelé šli minulý rok a říkali, že to bylo skvělé, takže znovu už nemůžu chybět:-)
Sonja: omg! jsem velmi nervózní. Dneska mám maturity z angličtiny, tak mi popřej štěstí, opravdu ho potřebuju! Pozdravy z Německa!!!
Bill: @Sonja: Wow...Byl bych nervózní:-) Hodně štěstí!!!!!!
imagebam.com
Bill: Tom na nočním nákupu
...podívejte se na Toma během našeho nočního nákupu před 2 dny...
thaime: Tom vypadá tak dospěle, kde je ten malý, zábavný perverzák s blond dredy? Hahaha...cítím se staře, když vzpomínám na to, kdy jsem vás poprvé poznala *-*
Tom: @thaime: Haha...pořád jsem tady!!! Jen teď vypadám trochu jinak!BTK App - alien wall (14.03.2012)

27. března 2012 v 17:01 | VerčaTHčka
imagebam.com
Tom: Peru
Bill na podiu během soundchecku v Peru!
VanessaKaulitz: @Bille, tady vypadáš velmi dobře! Máš nějaké specifické vzpomínky? A jak je v LA? Moje rodina se tam brzo přestěhuje!
Bill: @VanessaKaulitz: Děkuju! Ten den si pořád velmi dobře pamatuju. Ráno bylo všechno spatně a já jsem přišel velmi pozdě a byl pořád unavený, ale koncert byl úžasný. Publikum bylo neuvěřitelné a měli jsme úžasnou noc!!!
Kasspouete: Kluci, mám otázku, jaké počasí je v LA v dubnu? Můžeme nosit jenom triko nebo potřebuju bundu?
Bill: @Kasspouete: Obyvkle je počasí opravdu pěkné, ale v noci je docela chladno, takže si rozhodně vezmi bundu...ale duben je dobrý měsíc přijet!!
Loumi: @Dvojčata: Úžasná fotka!! Bille, tady vypadáš opravdu šťastně, ve svém světě, hudebním světě! To mi dělá úsměv :-) Chybí vám podium? Co vám z turné nejvíc chybí? :-) Mně tolik chybí koncerty!
Tom: @Loumi: Jo, rozhodně nám chybí koncerty! Ale pořád se cítíme být v tvůrčím procesu a užívat si život!
imagebam.com
Bill: Nahrávání hlasu
...jsem uprostřed hlasového nahrávání...zatím je to skvělé!!!
Gracia: @Bille, jaké pití nejvíc zklidňuje tvůj krk?
Bill: @Gracia: Ve studiu piju hodně víno:-) Na turné je to čas a samozřejmě vždycky potřebuješ vodu...
Shirley: @Bille, vždycky jsem se zajímala o proces psaní songů. Je to pokaždé stejné? Přijde nejdřív melodie, potom text nebo se to mění?
Bill: @Shirley: Pokaždé je to naprosto jiné....nikdy nevíš, co se stane...prostě přijdou nápady, nezáleží na tom, jestli je to melodie nebo text nebo něco jiného! To je na tom ta skvělá věc! Prostě to nemůže kontrolovat...
Monica Mathers: Pořád nahráváš? :)
Bill: @Monica Mathers: Ano... pořád zpívám...