Květen 2010

Anglický mastif

31. května 2010 v 11:23 Plemena pejsků
Historie:
Mastif je bezpochyby tradiční anglickou rasou. Jeho původ je však nejasný a o jeho existenci existuje celá řada různých teorií. Jedna tvrdí, že mastif pravděpodobně přišel z Asie přes Středozemní moře s obchodníky přes Ural a severní Evropu. Další teorie je, že se jedná o starou anglickou rasu, která se ve své prapůvodní podobě velmi podobala velkému buldoku, na jehož původ neexistuje jednotný názor.Ve Velké Británii žil mastif již před 2 000 lety a byl odtud vyvážen do Říma jako bojový a válečný pes. Jeho statečnost, odvaha a útočnost z něj učinila po celý středověk vysoce ceněného psa v boji proti buvolům, medvědům i lvům.
Vzhled:
Anglický mastif je veliký pes s těžkým, širokým tělem, které stojí na široce postavených svislých končetinách. Jeho svaly se zřetelně rýsují. Dorůstá výšky kolem 80 cm v kohoutku a váží 80 - 100 kilogramů. Má velkou hlavu, krátký čenich a visící uši. Mastif je pevně stavěný pes s krátkou, přiléhající srstí, která není příliš jemná na plecích, na hřbetě a na krku. Mastifova srst může být různě zbarvena. Může být meruňkově žlutohnědá, jelení červeň, stříbrohnědá nebo tmavě žíhaná. Tlama, uši a nos mají být v každém případě černé a oči černě lemované.
Povaha a využití:
Mastifa je dnes možno spatřit jen zřídka, protože patří mezi nejdražší psy na světě. Je to společenské plemeno s výbornými hlídacími schopnostmi. Mastif je klidný, vyrovnaný pes, který je ke svým majitelům laskavý. Je však schopný svou rodinu ochránit. Hodí se i do městské zástavby. Pokud štěněti chybí socializace, může se změnit jeho dříve vyrovnaná povaha v plaché chování. Mastifové jsou od přírody spíše zdrženliví. Mastif je kombinací vznešenosti a odvahy.
Péče:
Vyžaduje starostlivé a láskyplné zacházení. Ke svému životu potřebuje hodně místa a dostatek kvalitního krmení. Péče o jeho zevnějšek není nikterak náročná a toto plemeno je vhodné do teplého i chladnějšího podnebí.

CZ Bravo: Nehoda s viagrou!

20. května 2010 v 10:30 | VerčaTHčka ツ |  Články TH

Tokio Hotel: Nehoda s viagrou!


Zdroj: Profimedia.cz
Nevídaný šok připravil fanouškům Tokio Hotel Tom Kaulitz (20). Vyšlo totiž najevo, že bratr Billa rád experimentuje s drogami a ty mu přivodily pořádný trapas!
Tom byl minulý týden na Tchajwanu. Užíval si tam volno a s kamarády často obráželi diskotéky nebo bary. "Koupil jsem na ulici od dealera nějaké tabletky," otevřeně přiznal Tom s tím, že byly modré. "Ptal jsem se ho, jestli to není viagra, on mi ale řekl, že v žádném případě, že jde o extázi!"

Kluci tedy na nic nečeklali a kopli pilulky do sebe. "Nic se nedělo, tak jsme si dali každý ještě dvě. Pořád ale nepřicházel žádný efekt, tak jsme to zabalili a šli spát!"

Ráno je ale čekalo opravdové překvapení. "Strašně mě bolela hlava, bylo mi na zvracení a viděl jsem rozostřeně," popisuje Tom: "Nejšílenější ale bylo, že můj penis byl tvrdý jako kámen a stát mi vydržel dva dny!"

Nic takového prý muzikant z Tokio Hotel ještě nikdy nezažil: "Bylo to strašně nepříjemné! Nikomu bych to nepřál zažít. Drogy už nikdy zkoušet nebudu!"

Bravo.cz || www.nejinfo.blog.cz

Tom při jeho chvilkách :D

16. května 2010 v 10:40 | VerčaTHčka ツ |  Tom K. photo
www.lenny-engel.blog.czJak je vidět,Tom opravdu trpí..Bill ho sleduje :D
Zdroj: lenny-engel.blog.cz

Bill, wallpaper (2010)

15. května 2010 v 21:23 | VerčaTHčka ツ |  Wallpapers,Avatary,Signatures

BillK_walpaper_by_blackyaisa.jpg Bill Kaulitz Wallpaper image by dancewithabandonbaby

Každého to dojalo.. :D

13. května 2010 v 15:32 | VerčaTHčka ツ |  Animace

TH vtip

10. května 2010 v 20:12 | VerčaTHčka ツ |  ▼Tokio Hotel▼
Dena, 12

Tokio Hotel jedou na dovolenou!

Tokio Hotel se chystají do Španělska na dovolenou.
George vtipkuje: "Já jsem teď DeGeorge!"
Gustav říká: "Já budu DeGustav!"
Tom na to: "Já DeTom!"
Bill je dlouho ticho a pak říká: "Kluci, já s váma nejedu!"

Zdroj: Bravo.cz Zdroj pro tebe :www.nejinfoblog.cz

Sny Tokio Hotel zůstavají v hotelech

7. května 2010 v 19:12 | VerčaTHčka ツ |  Články TH

Nejenže je Tokio Hotel unikátní jméno, koncept jejich songů a textů vzbuzuje zájem fanoušků.

Jak je to s názvem hudební kapely? To je pravděpodobně hrubé znázornění pro kapelu, která se nazývá Tokio Hotel. Jejich jméno je dost divné, hlavně pro kapelu, která dělá hudbu.

Tokio Hotel není jméno levného hotelu, ve skutečnosti je to kapela, která se skládá ze čtyř muzikantů, kteří jsou v celosvětovém hudebním průmyslu velmi populární.

Kapela skládající se z Billa Kaulitze (zpěv), Toma Kaulitze (kytara), Georga Listinga (basa) a Gustava Schäfera (bicí), může být pyšná na jméno Tokio Hotel, které používají od roku 2001.

Tokio Hotel, kteří byli dříve známí jako Devilish, jsou nejen populární, ale s jejich popularitou zrealizovali své sny.

Podle Billa, po produkci dvou anglických alb, Scream v roce 2008 a toho nedávného, Humanoid (2009), kapela, která pochází z Magdeburku v Německu věří, že jejich jméno jim přineslo štěstí.

"Jsme štastní, protože jméno Tokio Hotel se stalo slavným. Teď jsme populární a můžeme cestovat po celém světě a hrát živě. Také jsme dostali šanci zůstat v hotelech po celém světě během turné. To je náš sen.

"Tokio Hotel je jméno navrhnuté Georgem. Bylo to jen jméno. Vzhledem k tomu, že naše jméno je Tokio, nikdy předtím jsme v tomhle městě nebyli."

Popularita Tokio Hotel byla posílena, když jejich singl Automatic byl distribuován do Universal Music Singapore. V této zemi měl dobrou odezvu.

Bill, který je také bratrem Toma, může být pyšný, protože jejich kapela, která byla založena před 10 lety, je velmi úspěšná a jsou také největší umělci, kteří vyšli z Německa za posledních 20 let.

Mezi úspěchy Tokio Hotel patří 10x platina za jejich alba a také ocenění Best New Artist na MTV VMA 2008.

Bill vysvětluje, že Tokio Hotel používají hodně elektronických prvků v jejich albech, které byly původně v němčině, než je přeložili do angličtiny, aby více fanoušků mohlo rozumět jejich textům.

"Naše tvrdá práce se vyplatila, protože naše alba nejsou populární jenom v Německu, ale také v jiných zemích. Napřílklad naše album Schrei byla vydáno jako Scream v angličtině," řekl.

Nejenže je Tokio Hotel unikátní jméno, koncept jejich songů a textů vzbuzuje zájem fanoušků. Kombinace všech druhů prvků s konceptem popového a elektronického zvuku dosahuje k unikátní hudební kapele.

První návštěva Tokio Hotel tady nebyla pouze propagace jejich alba Humanoid, také zahráli koncert s Bunkface a Pop Shuvit. Byla zde také autogramiáda. Asi 5000 fanoušků bylo na koncertě Bandar Utama, Petaling Jaya, který trval 2 hodiny.Tokio Hotel: S Humanoidem po Asii

7. května 2010 v 19:03 | VerčaTHčka ツ |  Články TH
Populární čtyřka z Magdeburgu alias Tokio Hotel před třemi týdny v Paříži úspěšně zakončila své evropské turné Welcome to Humanoid City, v rámci kterého se představila i v Praze. V těchto dnech se už ale kluci nachází v Asii - za sebou mají návštěvy Singapuru, Kuala Lumpur. Teď našli na pár dnů útočiště v Taiwanu.

Kapela Tokio Hotel strávila necelé tři měsíce pendlováním po Evropě. Během nich odehrála dvaatřicet koncertů, zastavila se i v české metropoli a svou šňůru zakončila koncerty v Itálii, kde stihla natočit live DVD, a ve Francii.

Přelom dubna a května tráví populární čtyřka v Asii. Tady se věnuje jak jinak než promu k aktuální desce Humanoid. Vedle Audi Fashion Festivalu má za sebou několik tiskových konferencí, televizních seancí i setkání s fanoušky.

Ke všemu stihla odehrát speciální akustický minikoncert a odpovědět na stovky otázek v rozhovorech... Jeden fanouškovský se uskutečnil i na Facebooku. Tam se mimochodem "Tokio Hotel Taiwan" svěřili, že se v červenci vydají do Číny, že by chtěli spolupracovat s Aerosmith nebo že se jim líbí film Superman.

V posledních dnech navštívili Singapur, Kuala Lumpur a nyní je ještě čeká pár závěrečných dnů na Taiwanu, než odjedou zpátky do Německa. 21. května se Tokio Hotel v Oberhausenu zúčastní předávání cen Viva Comet-Show, kde se poperou o metál "Nejlepší živé vystoupení".


zdroj: t-music.cz

Tomovy orgie :D

6. května 2010 v 13:00 | VerčaTHčka ツ |  Animace
No..asi všichni víme jak to tak vypadá :D Tom je taky dobrej úchylák :D