Březen 2010

Moje fotky z koncertu

20. března 2010 v 21:45 | VerčaTHčka ツ |  TH in CZ
tesla arena

ak


nn
n
Je 20:40-všichni čekají na zahájení koncetu,hala se postupně plní :)

sik
Á už se hraje:)
ksn
Závidím jim ty barové stoličky :DDD
x
Bill má za sebou krásné bubny s nápisem!
bl
§

j
,kibp¨h
l§h
Tu jeho vestu miluju,v tý mi zamával :)
,ků

lj
oůp

kůuio§g
§lo

l-b

ůb

-lj


BY VERČATHČKA


Video z 15.3.2010 (jak mi Bill zamával :D)

19. března 2010 v 16:02 | VerčaTHčka |  TH in CZ
Shoda náhod :D Pokud se nemýlím, tak tohle video je mého SB :D Ještě že tě Ilon mám, jinak bych to snad neměla natočený :D Kolem první minuty je to zamávání mně.. heč :D
A kdyby někdo chtěl tak článek je tady:http://nejinfo.blog.cz/1003/zazitek-z-prahy

Zážitek z Prahy

19. března 2010 v 15:56 | VerčaTHčka ツ |  TH in CZ
Můj zážitek-už sem vám samozřejmě o něm psala...A dokonce se uveřejnil i na stránkách http://tokio-hotel-de.blog.cz/1003/zazitek-z-prahy-15-3-2010-by-vercathcka


Před halou jsem čekala s mojí rodinou asi od 5 :).Každopádně když jsem viděla ty stojící fanynky před halou,trochu jsem se zděsila co se děje.Když jsem vystoupila z auta a jen tak zvědavá se šla juknout jak to vypadá a proč se neotvírá,každý mi strkal lístek...Ale podle mého názoru bych lístek obyč.na stání za 900 neprodávala..Ale to jsem odbočila..Nebyla ani vyvěšená žádná cedule že TH koncert bude posunut..No ale dozvěděla jsem se že se to protáhne asi hoďku (že ale do 9 to sem fakt netušila,a kdyby mi to někdo řekl,vysmála bych se mu..). A tak bylo postupně 18:00,18:45,19:00, a nakonec hodinky mi ukazovali 20:00 a já stále trčela před arénou..Když jsem znovu řekla co se děje,jeden chlap mi řekl že prý TH přijeli do Prahy v 14:30,někdo ale zase tvrdí že v půl čtrvrté... A zase:Když jsem šla zpátky do auta:,,Nechcete lístek?Za 200!" No to sem se mohla picnout..Nejdřív skoro litr a teď dvě kila!Nakonec jsem prostě šla s mojí rodinou do vchodu arény Západ-kde nikdo nebyl..
Před koncíkem jsem si ještě koupila super věci TH..
A když už jsme seděli-(měli jsme trochu problém s místy protože aréna byla zkrácená),měly jsme my fanynky strach z předskokanů..No naštěstí nic!!Ježiš!Zhasli se světla!Fans začaly křičet..Přiběhl Tom a Georg,z kopule se pomalu vynořoval Bill..!
Po asi 5 písničkách mi to nedalo,Bill zamával před tím jedné fans-tak jsem to zkusila!ANO!Zamával mi taky! Jen tak ze srandy jsem to zkusila po druhý!To snad neni možný!On mi odpověděl tím,že mi tky zamával..Super!Fakt skvělý to bylo!Pak po celou tu dobu chodil Bill pořád na takový výstupek a smál se na mě-když zrovna nezpíval :)!Vážně super zážitek-do smrti nezapomenu! Jinak to vystoupení bylo hrozně fajn, zvlášť s tím ohněm na klavíru,a s motorkou!

VerčaTHčka


Slovníček psí řeči

13. března 2010 v 13:00 Psí řeč
• Šťouchnutí čenichem- vyjadřuje přátelskost.

• Šťouchnutí pánví - znamená přátelství. Psi toto gesto používají vůči lidem během vítacího rituálu.

• Pes se často může snažit na sebe upoutat pozornost, a navázat tak kontakt se svým pánem, různými způsoby - válením se ve výkalech, mršinách, braní kamenů do tlamy aj.

•Objímání může cizí pes pochopit jako projev nadřazenosti a nepřátelství.

• Přímý pohled do očí může pes rovněž vnímat jako hrozbu.

• Sahání na hlavu bere pes jako výraz nadřazenosti. Měli bychom zabránit dětem, aby hladily neznámé psy bez dozoru.

• Dalším rizikovým faktorem je, když dítěti např. upadne rohlík v blízkosti psa a oba se pak snaží sousto sebrat - může pak dojít k " boji o potravu" (jedná se většinou o cizí psy).

• Vzájemné olizování štěňat je výrazem náklonnosti. Později se jeho význam posouvá a štěně se snaží intenzivním olizováním pysků dospělých donutit je, aby vyvrhli potravu (pozorováno u štěňat vlků). S přibývajícím věkem nabývá gesto uklidňujícího významu

• Štěňata se kousáním a vrčením na členy domácnosti snaží upevnit své postavení ve smečce. Proto je nutné je nenásilným způsobem usměrňovat (když nepomůže slovní napomenutí, vyzdvihneme štěně za kůži v zátylku do výše našich očí a pokáráme ho). Musíme však rozlišovat kousání a vrčení při hře, které je v přijatelné míře zcela v pořádku a není třeba v tomto případě štěně napomínat.

• Někteří psi si spojují chování svého pána při odchodu s následnou dobou odloučení . Potom mohou předčasně projevovat strach. • Někdy se nechávají lidé zmást tím, že pes cení zuby a přitom vrtí ocasem.Vrtění ocasem v tomto případě neznamená přátelské gesto, nýbrž těšení se na útok. Když máme pocit, že nás chce pes napadnout, začneme pomalu couvat, nedíváme se mu přímo do očí a klidně na něj mluvíme. Pokud i přesto pes zaútočí, otočíme se k němu zády, přikrčíme se s rukama v klíně a záda napneme. V této pozici nám pes nemůže tolik ublížit, jako kdybychom k němu zůstali otočeni čelem. • Když se psi perou, odtrhávejte je od sebe chycením za ocasy. Vyhnete se tak zbytečným poraněním, která vám mohou zvířata v zápalu boje způsobit. • Aby si pes vždy nechal sáhnout na jídlo, popř. nechal si vzít nevhodnou stravu z tlamy, je dobré mu vždy před krmením zamíchat stravu v jeho misce prstem tak, aby to viděl. Pes si tímto způsobem zvykne, že se dotýkáme jeho jídla. • Někdy se stává, že pes si lehne na své místo a když ho z něj chceme odvést někam pryč (např. venčení), tak na nás zavrčí. Pokud se tato situace neopakuje často, měli bychom respektovat, že i pes chce mít občas "svůj klid" (asi jako my, když nám není dobře nebo nemáme náladu). Pokud by však takto pes reagoval příliš často či dokonce pravidelně, musíme zvíře okřiknout , nikdy psa netrestejte taháním za kůži na zátylku! V psí řeči to znamená smrtící kousnutí ! Pokud ho tak chytnete popvé, bude k smrti vystrašen, pokud to budete dělat často, bude vás mít za "hlupáka",!

• Psí štěkot - dá se říci, že jednotlivé akustické vlastnosti štěkání se mění v závislosti na chování psů.Hlasité atonální štěkání doprovází okamžiky, kdy se pes brání nebo naopak vyhrožuje útokem, dále situace sociální nejistoty a fyzické bolesti.Harmoničtější štěkání je spojeno s kladnými interakcemi, například s hrou či podřízeným chováním. Maďarský vědec Ádám Miklósi poukazuje na skutečnost, že harmonické zvuky, které jsou typické pro domácí psy, nelze u divoce žijících psovitých šelem vůbec najít. Z toho usuzuje, že štěkání je určeno lidem a jako takové i vzniklo. Miklósi to doložil pokusem s maďarskými pasteveckými psy mudi, kteří jsou proslulí svou hlasitostí. Lidé, kteří se experimentu účastnili, poslouchali záznam štěkání těchto psů. Pak měli přiřadit jednotlivé zvukové ukázky k předem daným situacím psího života, např. očekávání žrádla, hra s jinými psy či osamocení. Velká část pokusných osob přiřadila ukázky štěkání správně, ať šlo o majitele psů nebo o osoby, které psa nikdy neměly. Procento správných odpovědí bylo tak vysoké, že vylučuje možnost náhodného úspěchu. Z toho Miklósi odvodil, že psí řeči rozumí v podstatě každý.

• Pokud možno nikdy netrestejte psa fyzicky. Pes velice dobře pozná podle intonace našeho hlasu (není třeba křičet), jestli ho chválíme nebo se na něj zlobíme. Když na psa neplatí slovní napomenutí, potrestejte ho vyzdvižením za kůži v zátylku do výše vašich očí a následným slovním pokáráním. Je to pro psa přirozený způsob pokárání, v přírodě tak trestají feny svá štěňata. Pokud máte již velké štěně nebo dospělého psa, který nereaguje na slovní napomenutí, a vy na něm nemůžete praktikovat tento způsob výchovy kvůli jeho robustnosti, plácněte jej maximálně složenými novinami či proutkem. Akceptovatelné jsou ještě stahovací obojky - ostnaté či elektrické obojky jsou zvrhlost a do přátelského vztahu člověka a zvířete nepatří!Netrestejte ale nikdy psa rukou , protože by se jí začal bát a v budoucnu by reagoval bázlivým přikrčením i na váš pokus o jeho pohlazení. Navíc nezapomínejte, že při výcviku se nejvíce osvědčila "škola hrou".

Na závěr bych chtěla dodat, že pes musí samozřejmě poslouchat, kvůli jeho vlastnímu bezpečí (městská doprava atd.) i začlenění do lidské komunity, ale na druhou stranu z něj nemůžeme dělat "robota" - proto i svému čtyřnohému příteli občas dopřejte možnost volby a když nemá náladu, nechte ho v klidu přemýšlet o jeho psím světě. Uvidíte, že to ocení a o to raději pak bude plnit vaše příkazy a přání.

Billovo tělo

7. března 2010 v 15:48 | VerčaTHčka ツ |  Bill K. photo
www.ichliebebill.blog.cz

15.3. 2010

6. března 2010 v 15:27 | VerčaTHčka ツ

Tokio Hotel obdrželi Walk of Fame!

1. března 2010 v 18:13 | VerčaTHčka ツ |  Články TH
tokio-hotel-de.blog.cz
Johannes Partow, ředitel König-Pilsener-ARENA, předal Tokio Hotel ARENA Walk of Fame.

Na jejich vystoupení v roce 2006, 2007 a 2010 prodali v König-Pilsener-ARENA celkově 33 000 lístků. K zahájení jejích aktuální "Humanoid tour" v Německu, obdržela nejúspěšnější kapela z Magdeburgu v pátek na jejich vystoupení jedinečné ocenění.

Těsných 13 000 fanoušků slavilo v Oberhausenu Georga, Gustava, Billa a Toma a rockovali k novým hitům "Automatisch", "Zoom" nebo "Humanoid" a k "Durch den Monsun".

[...]