Červenec 2009

Násilník se udal na policii!

20. července 2009 v 12:36 | VerčaTHčka ツ |  Články TH
tokio-hotel-de.blog.cz

Brutální útok na Tokio-Hotel-bubeníka Gustava (20) na jedné magdeburské diskotéce - teď se hlavní viník udal policii.

Včera v 11:29 hod se přiznal Nexhat T. (29) policii: "Ano, Gustava jsem krvelačně udeřil. Jsem ten, který byl svědky identifikován na záznamovém videu."

BILD se setkal s Nexhatem T. v Magdeburgu. Nervózně ukazuje obvaz na pravé ruce: "Devět stehů, všechny musely být sešity. Mám hrozné bolesti."

Potom vypráví svou verzi činu, který se stal v noci: "Byl jsem úplně opilý. Pil jsem hodně vodky s Red Bullem." Kolem 4 hodiny všechno začalo. Nejdříve, podle Nexhata rvačka, do které byl jeho bratr zapletený. "Tomu, který stále v prostřed v kšiltovce jsem plesknul. Byl nejmenší, měl ale největší pusu."

Co Nexhat T. pravděpodobně netušil: Ten "nejmenší" byl Gustav, bubeník Tokio Hotel! "Nevěděl jsem, že je tak slavný. Jeho kapelu také neznám."

Nexhat T. pokračuje: "Najednou jsem viděl, jak můj bratr leží na zemi. Gustav mi chtěl dát pěstí. V ruce jsem měl mou sklenici a chtěl jsem se bránit, v afektu jsem jsem mu ji otloukl o hlavu. Byla to jedna sklenice a ne jak říká Gustav, dvě láhve piva." Díky úderu se sklenice rozbila a pořezala útočníkovi ruku.

A jak vůbec došlo ke rvačce?

Nexhat T.: Můj bratr tady byl v doprovodu jedné blondýnky. Gustav ji stále balil. Můj bratr se mu jenom vysmíval. Potom to vyústilo v boj.

Kosovský Albánec s povolením pobytu žije již 7 let v Německu, je rozvedený a má jednoho syna (téměř 2 roky). Pracuje jako pomocník v kuchyni v jedné magdeburské restauraci.

Nexhat T.: "Teď mám velký strach, že ztratím práci. Musím přece živit moji rodinu."

Gustavovi se omluvit nechce - jenom majiteli klubu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Policie stále ještě hledá pachatele

20. července 2009 v 12:31 | VerčaTHčka ツ |  Články TH
tokio-hotel-de.blog.cz

Horší útok láhvemi piva na Tokio-Hotel-bubeníka Gutava (20) - také šest dní po činu hledá policie pachatele.

Teď mluví poprvé Gustav, BILD se s ním setkal v pozdemí jeho oblíbeného baru "Koko" v Magdeburgu.

Říká: "Moje hlava mě stále ještě bolí. Všechno to obstaralo tolik blázince."

Na situaci si nemůže víc přesně vzpomenout.

Výslechy svědků u policie poběží mezitím dál. Policejní mluvčí Frank Küssner: "Jméno pachatele nám ještě není známé."


Bill a Tom u McDonalds

20. července 2009 v 12:29 | VerčaTHčka ツ |  ☼Twins☼


free image host free image host free image host free image host free image host

Deník.cz: Bubeník skupiny Tokio Hotel je zraněný

20. července 2009 v 12:20 | VerčaTHčka ツ |  Články TH
Magdeburg - V nemocnici s tržnou ránou na hlavě skončil v noci na neděli bubeník německé chlapecké kapely Tokio Hotel Gustav Schäfer. Ke zranění přišel na diskotéce v Magdeburgu, kde ho neznámý člověk udeřil do hlavy půllitrem.

Lékaři 20letému Schäferovi asi tří- až čtyřcentimetrovou ránu na zátylku zašili. Policie zahájila vyšetřování ve věci nebezpečného zranění hlavy a na příští dny plánuje výslechy svědků, uvedl dnes mluvčí policie ve východoněmeckém Magdeburgu.
Co přesně se v neděli nad ránem na diskotéce stalo, není zatím zcela jasné. Deník Bild napsal, že jistý mladík Schäferovi nadával a pak se strhla rvačka, při které bubeník dostal do hlavy několik ran pivními lahvemi.
Letos na jaře vyšlo najevo, že členové skupiny Tokio Hotel a jejich rodinní příslušníci jsou již několik let oběťmi stalkingu, tedy nebezpečného obtěžování. S tím prý souvisel i incident, kdy kytarista Tom Kaulitz na dal na benzinové pumpě facku neodbytné ctitelce.
Skupina Tokio Hotel z Magdeburgu patří v posledních letech v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám. Čtveřice ale dokázala strhnout davy zejména dospívajících fanynek i jinde, Českou republiku nevyjímaje.


(c) tokio-hotel-de-4ever.blog.cz

Bild: Gustav zraněn při rvačce

20. července 2009 v 12:06 | VerčaTHčka ツ |  Články TH
tomik-kaulitz-th.blog.cz

Noční drama u Tokio Hotel! Na jedné diskotéce v Magdeburku byl bubeník Gustav (20) brutálně zmlácen: STŘEPY! KREV! POHOTOVOSTNÍ LÉKAŘ!

Policejní mluvčí: "Utrpěl řežnou ránu, která musela být ambulantně ošetřena v nemocnivi."

Gustav slavil v neděli v noci na diskotéce "The Club" ve svém rodném městě Magdeburku.

Ve 4.10 ráno přišel k zranění: Mladý muž (20) byl na Gustava hrubý, po rvačce ho neznámý víckrát napadl dvěma stejnými láhvemi piva!

Láhve rozbité, Gustav utrpěl dvě řezné rány, dva nebo tři centimetry dlouhé na týlu. Pohotovostní lékař přivezl bubeníka Tokio Hotel do nemocnice.

Tokio Hotel manažer a producent David Jost: "Gustav byl ve 4.30 ráno přivezem do nemocnice na příjem. Jeho řezné rány na hlavě byly okamžitě zašity." Gustav zatím na neznámého podal tresní oznámení.

Již v dubnu byl u kapely skandál, protože kytarista Tom (19) udeřil dívku do obličeje, která Tokio Hotel neustále fotila a pronásledovala.